balayı tatili Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Yeni bölgeler ayyaşfetmeyi seven çiftler içinse, evli olarak çıktıkları ilk tatilde balayı turları oldukça farklı bir deneyim oluyor. Kapadokya’nın emniyetsiz renkleri, Karadeniz’in görkemli doğkakımı, Cenup şarki’nun otantik havası, balayı paket turları ile ayyaşfedilmeyi bekliyor. Diyar süresince yeni yerler esrarkeşfetmek, balayınızı unutulmaz kılmaya yetiyor. Il dışı balayı turları ise, farklı yerler ayyaşfetmenizi ve bir ömür boyu sizinle kalacak yolıralar edinmenizi sağlıyor.

Huzurınıza mayonuzla beraberinde kokteyl elbisenizi ve takımınızı almayı ihmal etmeyin. Cemiyet çağü meydana getirilen kılık çekimleri istediğiniz gibi geçmediyse balayınız sırasında tarih garpmlarına karşı harika fotoğrafğraflar çektirebilirsiniz.

8- Yalı sefası: A’JIA / İSTANBUL Eşinizle yanında dillere destan Kursak manzarasına karşı unutulmaz bir balayına ki hayır diyebilir?

Görkemli yoğunluk ve dağ manzarasına ehil suit ve villalardan oluşan otel, çam ongunları arasında adeta bir vaha… Balayı çiftlerine özel olarak hizmetleri de mevcut otelde, Akdeniz ve Lübnan mutfağından teşhis lezzetler ile kendinizi şımartabilirsiniz.

Bizim önerimiz Love Lake Suite. Göl evleri kısmında göl havuzunun üzerine yerleşmiş ve jakuzili banyosu bulunan odalar balayınız karınin üstün bir mahremiyet sunuyor.

Sunulan olanaklara gereğince beş farklı tipe ayrılan bu evlerden kendi zevkinize ve gereksinimleriniza en yönlü olanını seçebilmek bâtınin, öncelikle kendinize ilişik bir havuz mu yoksa jakuzi mi istediğinize karar vermeniz gerekecek.

Atıştırmalık köşeleri size gündüz süresince zevcelik edecek, lokanta ve barlar ise rahatşam yemekleriniz ve sonrasında gecenize afiyet katacak kokteyllere karşı koyamayacaksınız.

Otelin özellikleri bunlarla sınırlı değil! Mesela balayınızda ne edinmek istiyorsunuz? Türkiye’nin en kazançlı SPA merkezleriden birinde rahatlamak mı?

Otelin 96 metre uzunluğundaki çitnda leziz kokteyller yudumlamanın hazzı ise yalnızca Kayırıcı & Eve’de yaşayabileceğiniz bir deneyim.

Toplam 76 bin 500 metrekare alan üzerine müesses olan otel, balayı otelleri arasında yeşille en iç muhtevae geçmiş otel diyebiliriz. Eşsiz konfor ve kabahatsiz bir tatilden beklediğiniz her şey tekmil sunuluyor.

Eğer ben kış kocaoğlannda balayı tatili ediyorum diyorsanız kış mevsiminde en çok ziyaret edilen Balayı Otellerinin arasında tercih yapmanız gerekmektedir. Tercihiniz yaz aylarında değil bile kış aylarında balayı gerçekleştirmek ise kış aylarında da birsonsuz opsiyon kâin Balayı Otellerine yönelebilirsiniz.

Balayı paketinde, günce bariz büfe kahvaltı, odaya şzenci ve semere servisi, odanızda özel kahvaltı imkanı Bilgilendirici Mesaj ve yıldızların şeşnda romantik bir sıkıntısızşam yemeği bulunuyor.

Sizler bile aradığınız balayı oteline Touristica güvencesi altında Balayı Otelleri sayfamızda bulabilirsiniz. Balayı konsepti hizmetine mevla bu konaklama tesislerinde son nokta konforlu bir dinlenme geçirebilir, birbirinden güzel andaçlara mevla olabilirsiniz. Touristica’nın balayı otelleri ile mutluluğunuzun doğru etmiş olduğu tatile hızlı ve sağlıklı şekilde ulaşabilirsiniz...

Özenle hazırlanmış balayı konsepti ile balayı çiftlerine unutulmaz bir deneyim yaşatmayı ilke edinmiş otelde, suit evet da villa tercihi yapabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “balayı tatili Herkes İçin Eğlenceli Olabilir”

Leave a Reply

Gravatar